Sidebar

ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑΣ

FOOTBALL LEAGUE ΝΟΤΟΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 8ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 9ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 10ος Όμιλος
FOOTBALL LEAGUE ΒΟΡΡΑΣ

Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα της ημέρας (18/10)

Γ Εθνική: Τα αποτελέσματα της ημέρας (18/10)

Ενδιαφέρον αναμετρήσεις είχε το σημερινό πρόγραμμα της Γ Εθνικής 

 

Συγκεκριμένα, διεξήχθει η πρώτη αγωνιστική για τους 5ο, 6ο, 10ο όμιλο αλλά και η 2η αγωνιστική για τους υπόλοιπους ομίλους. 

 

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Κυριακή 18/10 – 16:00

1ος όμιλος - 2η αγωνιστική

FC Αλεξανδρούπολη-Απόλλων Παραλιμνίου 2-0

Άρης Αβάτου-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου  2-1

Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 2-1

ΑΕ Διδυμότειχου-Αετός Ορφανού  0-1

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 2-0

ΑΕ Ευόσμου-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Ελπίδα Σαπών-Ηρακλής (Αμπελοκήπων) 0-3

Εθνικός Σοχού-Ορφέας Ξάνθης 2-2

 

2ος όμιλος  - 2η αγωνιστική

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Εδεσσαϊκός 3-0

Θερμαϊκός Θέρμης-Αναγέννηση Πλαγιάς 4-1

ΝΠΟ Νέας Καλλικράτειας-Αγροτικός Αστέρας αναβολή

Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Μακεδονικός 2-1

Αετός Βαρβάρας-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 1-2

Θύελλα Σαρακηνών-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1

Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

 

3ος όμιλος  -  2η αγωνιστική

Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά 0-1

ΠΟ Ελασσόνας-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-2

ΠΟ Φήκης-Αετός Μακρυχωρίου 1-3

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-ΑΣ Μετέωρα 1-0

Ηρακλής Λάρισας-Μακεδονικός Φούφα αναβολή

ΑΟ Σελλάνων-Ερμής Αμυνταίου 3-0

ΑΕ Καρίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-0

Ρεπό: ΦΣ Κοζάνη

 

4ος όμιλος  -  2η αγωνιστική

ΑΠΟ Αταλάντη-Φωκικός 0-1

Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΑΟ Υπάτου 0-0

Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 1-1

Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΓΣ Αλμυρού 2-0

Αμβρυσσέας Διστόμου-Οπούντιος Μαρτίνου 1-0

Ρεπό: Ηρακλής Ψαχνών

 

5ος όμιλος  - 1η αγωνιστική

Παναγρινιακός-Κέρκυρα 5-1 (15:00)

Θύελλα Κατσικά-Αναγέννηση Άρτας 1-2

ΟΦΑΜ-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 4-1

Αστέρας Καληράχης-Τηλυκράτης Λευκάδας 0-2

ΠΑΣ Πρέβεζα-ΠΑΣ Θύελλα Μοναστηρακίου 2-1

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Λευκίμμης 2-1

ΑΕ Μεσολογγίου-Αμβρακικός Λουτρού 0-1

 

6ος όμιλος  - 1η αγωνιστική

Πανιώνιος-Πανναξιακός 4-1 (13:00)

Χαραυγιακός-ΑΕ Μυκόνου 2-1 (13:00)

Αήττητος Σπάτων-Φωστήρας 1-0

Μαρκό-ΑΕ Μοσχάτου 0-0

Εθνικός-Ηλιούπολη 0-1

Ρεπό: Προοδευτική 

 

7ος όμιλος   - 2η αγωνιστική

Μολαϊκός-Πανναυπλιακός 1-1

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 0-1

ΑΕ Κηφισιάς-Ερμιονίδα 2-0

Κορωνίδα Κοιλάδας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 1-1

Ερμής Μελιγούς-ΠΑΟ Ρουφ 2-1

Πανγυθεατικός-Παναρκαδικός 1-0

Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

 

8ος όμιλος   - 2η αγωνιστική

ΑΕ Πυλίου Κω-Αίας Σαλαμίνας 1-2 (15:00)

Αιολικός-Θύελλα Ραφήνας 2-2 (15:00)

Ακράτητος-Πανελευσινιακός 0-5

Μικρασιατική Χίου-Αετός Λουτρών 1-2

Αστέρας Βάρης-ΑΟ Καραβά 3-0

ΑΠΟ Κερατσινίου-ΑΨΕΣ Πυθαγόρας (Δευτέρα 19/10-12:00)

 

9ος όμιλος  -2η αγωνιστική

ΑΟ Τσιλιβή-Πάμισος Μεσσήνης 0-1 (14:45)

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΑΠΣ Ζάκυνθος 0-2 (15:00)

ΠΑΟ Βάρδας-Παλληξουριακός 1-0 (16:30)

Αχαϊκή-Εθνικός Σκουλικάδος 1-0

Ναυπακτιακός Αστέρας-Παναιγιάλειος 1-1

Διαγόρας Βραχνεΐκων-Αίας Γαστούνης αναβολή

Ρεπό: Θύελλα Πατρών

 

 

10ος όμιλος - 1η αγωνιστική

Γιούχτας-Αστέρας Ρεθύμνου 0-1

ΑΟ Παλαιόχωρας-Πλατανιάς 2-0

Άγιος Νικόλαος-Άρης Σούδας 2-1

Αλμυρός Γαζίου-Αναγέννηση Ιεράπετρας 1-6

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Άρης Ρεθύμνου 3-0

ΑΕ Νεάπολης-ΠΟ Ατσαλένιος 0-2

Πόρος-Ηρόδοτος 0-1

Ρεθυμνιακός-ΑΟ Δαμάστας 2-0