Sidebar

ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑΣ

FOOTBALL LEAGUE ΝΟΤΟΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 8ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 9ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 10ος Όμιλος
FOOTBALL LEAGUE ΒΟΡΡΑΣ

Κλήρωση μπαράζ Γ' Εθνικής: Το πρόγραμμα

Κλήρωση μπαράζ Γ' Εθνικής: Το πρόγραμμα

H κλήρωση του Πρωταθλήματος μεταξύ των πρωταθλητών της Γ' Εθνικής.

1ος όμιλος: Ορφέας Ξάνθης, Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Αναγέννηση Καρδίτσας, Διαγόρας Στεφανοβικείου, Αχέρων Καναλακίου.

2ος όμιλος: Πανιώνιος, Κηφισιά, Ηρόδοτος, Θύελλα Ραφήνας και ο πρωταθλητής του 9ου ομίλου όπου υπολείπονται δύο αγωνιστικές και δύο εξ αναβολής αγώνες.

Ο πρώτος όμιλος αρχίζει την Κυριακή 13 Ιουνίου και ο δεύτερος όμιλος στις 27 Ιουνίου.

1ος όμιλος

1η αγωνιστική: Κυριακή 13/6

Αχέρων Καναλακίου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Διαγόρας Στεφανοβικείου

2η αγωνιστική: Κυριακή 20/6

Ποσειδών Μηχανιώνας-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ορφέας Ξάνθης-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

3η αγωνιστική: Κυριακή 27/6

Αναγέννηση Καρδίτσας-Αχέρων Καναλακίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ποσειδών Μηχανιώνας

Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης

4η αγωνιστική: Κυριακή 4/7

Αχέρων Καναλακίου-Διαγόρας Στεφανοβικείου

Ποσειδών Μηχανιώας-Ορφέας Ξάνθης

Ρεπό: Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7

Ορφέας Ξάνθης-Αχέρων Καναλακίου

Διαγόρας Στεφανοβικείου-Αναγέννηση Καρδίτσας

Ρεπό: Ποσειδών Μηχανιώνας

 

2ος όμιλος

1η αγωνιστική: Κυριακή 27/6

Ηρόδοτος – Πανιώνιος

Θύελλα Ραφήνας - Κηφισιά

Ρεπό: Πρωταθλητής 9ου ομίλου

2η αγωνιστική: Τετάρτη 30/6

Πανιώνιος – Θύελλα Ραφήνας

Κηφισιά - Πρωταθλητής 9ου ομίλου

Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική: Κυριακή 4/7

Θύελλα Ραφήνας - Ηρόδοτος

Πρωταθλητής 9ου ομίλου - Πανιώνιος

Ρεπό: Κηφισιά

4η αγωνιστική: Τετάρτη 7/7

Ηρόδοτος – Πρωταθλητής 9ου ομίλου

Πανιώνιος - Κηφισιά

Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

5η αγωνιστική: Κυριακή 11/7

Κηφισιά – Ηρόδοτος

Πρωταθλητής 9ου ομίλου - Θύελλα Ραφήνας

Ρεπό: Πανιώνιος