Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (6/6)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (6/6)

Αγωνιστική δράση σε Football League και Γ’ Εθνική.

 

Οι αγώνες της Κυριακής 6 Ιουνίου:

Football League (15η αγωνιστική, 17:00)

Βόρειος Όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Θεσπρωτός – Βέροια 3-2 (10' Σαραντίδης, 12' Πατσέκο, 55' Ραμίρεζ - 2' Λουκίνας, 90+2' Πασάς)

ΤΕΛΙΚΟ: Πανσερραϊκός – Ολυμπιακός Βόλου 0-1 (36' Tσαγκαλίδης)

ΤΕΛΙΚΟ: Τρίγλια – Πιερικός 1-1 (70' Δόρης - 50' Γκατσολάρι)

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Πόντου – Αλμωπός Αριδαίας 3-1 (10' Παναγιώτου, 40' Καλογέρης, 90' Δεινόπαπας - 66' Γκέσιος)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΠ Κοζάνης – Καβάλα 0-2 (4' Παντεκίδης, 74' Ορφανίδης)

 

Νότιος Όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αιγάλεω – Ρόδος 1-1 (43' Χαντί - 28' Δελαπόρτας πεν.)

ΤΕΛΙΚΟ: Καλλιθέα – Αστέρας Βλαχιώτη 1-0 (12' Καββαδίας)

ΤΕΛΙΚΟ: Ασπρόπυργος – Σαντορίνη 1-2 (83' Τραορέ - 44' Μπουντόπουλος, 77' Κανούλας)

ΤΕΛΙΚΟ: Επισκοπή – Ιάλυσος 3-0 (34', 75', 90' Τσιριγώτης)

 

Γ Εθνική (17:00)

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμοτείχου 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αλεξανδρούπολη FC – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης 1-3

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-5

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου 0-3 α.α.

 

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγ.Γιαννιτσών – Θερμαϊκός Θέρμης 4-0

TEΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Εδεσσαϊκός – Ποσειδών Μηχανιώνας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Νίκη Αγκαθιάς – Αετός Βαρβάρας 3-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγ.Πλαγιάς – Θύελλα Σαρακηνών 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Μακεδονικός – Μ.Αλεξ.Τρικάλων 5-0

(5/6) Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών 3-2

Ρεπό : ΠΑΟ Κουφαλίων

 

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης 3-1

ΤΕΛΙΚΟ: Δίας Δίου – Εθνικός Ν.Κεραμιδίου 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγ.Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης 3-2

ΤΕΛΙΚΟ: Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου 3-2

Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά

 

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Δημήτρα Ευξεινούπολης – ΑΟ Ν.Αρτάκης 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΠΟ Αταλάντη – Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-3

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής Ψαχνών – Αμβρυσσέας Διστόμου 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Θησέας Αγριάς – ΓΣ Αλμυρού 1-1

ΑΟ Υπάτου – Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α.

Ρεπό: Φωκικός

 

5ος όμιλος (13η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Άρτας – Μ.Αλεξ.Καλλιθέας 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Παναγρινιακός – Τηλυκράτης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦ Αγ.Ματθαίου – Θύελλα Μοναστηρακίου 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Κτην.Αστ.Καληράχης – ΑΕ Λευκίμμης 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΣ Πρέβεζα – Αμβρακικός Λουτρού 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Μεσολογγίου – Αχέρων Καναλακίου 0-3

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Κατσικάς – Κέρκυρα 1-0

 

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Πανναξιακός – ΑΕ Μυκόνου 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Προοδευτική – Φωστήρας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Χαραυγιακός – ΑΕ Μοσχάτου 4-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αήττητος Σπάτων – ΓΣ Ηλιούπολης 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΓΣ Μαρκό – Εθνικός 2-1

Ρεπό: Πανιώνιος

 

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Πανναυπλιακός – Κορωνίδα Κοιλάδας 0-4

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Κηφισιάς – Ερμής Μελιγούς 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Φοίνικας Ν.Επιδαύρου – Παναρκαδικός 2 -1

ΤΕΛΙΚΟ:Μολαϊκός – ΠΑΟ Ρουφ 1-1

TΕΛΙΚΟ: Άρης Σκάλας – Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος 2-2

Ρεπό: Πανγυθεατικός

 

8ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ακράτητος – Αιολικός 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πανελευσινιακός – ΑΟ Καραβάς 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας 5-1

9ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιγιάλειος – ΠΑΟ Βάρδας 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Διαγόρας Βραχνεΐκων – Αχαϊκή 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Διαβολιτσίου – Πάμισος Μεσσήνης 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Ναυπακτιακός – Εθνικός Σκουλικάδου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ζάκυνθος – Παλληξουριακός 2-1

Ρεπό: ΑΟ Τσιλιβή

 

10ος όμιλος (15η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας 1-3

ΤΕΛΙΚΟ: Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος 4-3

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Γιούχτας – Πλατανιάς 2-1

ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 0-3 α.α.

ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α.