Sidebar

ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑΣ

FOOTBALL LEAGUE ΝΟΤΟΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 8ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 9ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 10ος Όμιλος
FOOTBALL LEAGUE ΒΟΡΡΑΣ

Τα αποτελέσματα της ημέρας (18/4)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (18/4)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2, Football League και Γ' Εθνική

 

Κυριακή (18/4)

Super League 2 - 21η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: Χανιά – Απόλλων Λάρισας 2-1 (8' Μπραμπίγια, 16' Τριανταφυλλάκος - 12' Ομπράντοβιτς)

ΤΕΛΙΚΟ: Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας 1-1 (68' Θεολόγου - 87' Σαμπανίδης)

ΤΕΛΙΚΟ: Παναχαϊκή – Εργοτέλης 1-1 (13' Αραβίδης - 31' Κόνραντ)

 

Football League – 6η αγωνιστική

15:00

Νότιος Όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Σαντορίνη – Ασπρόπυργος 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ρόδος Α.Σ. – Αιγάλεω 1-0 (89' Μπαξεβάνος)

ΤΕΛΙΚΟ: Ιάλυσος – Επισκοπή 1-0 (25' Ρούσσος)

ΤΕΛΙΚΟ: Αστέρας Βλαχιώτη – Καλλιθέα 1-2  (53' Κορνέζος - 10', 85' Μαρουκάκης)

Βόρειος Όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Βέροια – Θεσπρωτός 3-1 (10', 68' Πόζογλου, 24' Λουκίνας - 75' Κοντοές)

ΤΕΛΙΚΟ: Καβάλα – Α.Ε.Π Κοζάνης 5-1 (11' Γαβριηλίδης, 15' Ορφανίδης, 27', 82' Κολλάς, 40' Κόκκορης - 57' Βοριαζίδης)

ΤΕΛΙΚΟ: Ολυμπιακός Βόλου– Πανσερραϊκός 0-1 (54' Πράντο)

ΤΕΛΙΚΟ: Πιερικός – Τρίγλια 2-0 (47' Κυβελίδης, 51' Παπαδόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ: Αλμωπός Αριδαίας – Απόλλων Πόντου 4-1 (44' Μάνιος, 56', 66' Λουσέρο, 90' Γκέσιος - 41' Καλογέρης πεν.)

 

Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική

16:30

1ος όμιλος 

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3

ΤΕΛΙΚΟ: Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0

Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2 

ΤΕΛΙΚΟ: Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0 

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας

 

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3

ΤΕΛΙΚΟ: Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης

 

5ος όμιλος – 5η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός  0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΣ Θύελλα-Κέρκυρα 2-4

 

6ος όμιλος – 5η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος-Μαρκό 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου

 

7ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2

ΤΕΛΙΚΟ: Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1

Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (Σάββατο 17/4 – 16:30)

Ρεπό: Κηφισιά

 

8ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αίας Σαλαμίνας 0-6

ΤΕΛΙΚΟ: Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0

 

9ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαΐκη 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων

 

10ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1

ΤΕΛΙΚΟ: Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α

Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (Σάββατο 17/4 – 16:30)