Sidebar

ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑΣ

FOOTBALL LEAGUE ΝΟΤΟΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 8ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 9ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 10ος Όμιλος
FOOTBALL LEAGUE ΒΟΡΡΑΣ

Τα αποτελέσματα της ημέρας σε SL2, Football League και Γ Εθνική (16/5)

Τα αποτελέσματα της ημέρας σε SL2, Football League και Γ Εθνική (16/5)

Αγωνιστική δράση είχαμε σε Super League 2, Football League και Γ' Εθνική. 

Play off Super League 2 (4η αγωνιστική 14:45)

Διαγόρας Ρόδου – Ιωνικός 3-5 (10' Σμυρλης, 13' Αθανασίου, 59' - 16' Κυργιας, 45+2' Ρολε, 52' Κάστρο, 69' Κουϊρουκίδης  ) 

Ξάνθη – Εργοτέλης 0-1 (46' Tσέλιος) 

Λεβαδειακός – Χανιά 3-0 (26 Ενομό, 62' Μεχία, 90+2' Μυτίδης) 

Football League (12η αγωνιστική 17:00)

Βόρειος Όμιλος

Καβάλα – Απόλλων Πόντου 0-1 (2' Καλογέρης) 

Βέροια – Ολυμπιακός Βόλου 3-0 (48' Καραγιάννης, 77', 82' Λουκίνας)

Θεσπρωτός– Πιερικός 0-2 (21' Μακρής, 41' Γκατσολάρι)

ΑΕΠ Κοζάνης – Αλμωπός Αριδαίας 0-0

Νότιος Όμιλος

Επισκοπή – Καλαμάτα 1-0 (65' Νάνι) 

Ιάλυσος – Νίκη Βόλου 1-1 (25' Μαστραντωνάκης, 90' Γκαρσία) 

Αιγάλεω – Σαντορίνη 3-0 (23' Τσιλιγγίρης, 25' Λάσκαρης, 41' Xαντί) 

Καλλιθέα – Ασπρόπυργος 1-0 (79' Στούπης)

 Γ Εθνική (17:00)

1ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου-Ελπίδα Σαπών 1-0
ΑΕ Εύοσμου-Εθνικος Σοχού 0-0
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Ορφέας Ξάνθης 1-3
ΑΕ Διδυμοτείχου-Ηρακλής 0-1
Πανδραμαϊκός-ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0
Άρης Αβάτου-Αναγέννηση Θαλασσιάς 3-0
Αλεξανδρούπολη FC-Αετός Ορφανού 2-2
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3 α.α.

2ος όμιλος - 11η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων-Αετός Βαρβάρας 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 2-1
Νέα Καλλικράτεια-Εθνικός Γιαννιτσών 4-3
Θερμαϊκός-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αγροτικός Αστέρας 1-2
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Αναγέννηση Πλαγιάς 1-6
Εδεσσαϊκός-Νίκη Αγκαθιάς 0-3
Ρεπό: Μακεδονικός

3ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων 1-0
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας 1-2
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
ΠΟ Φήκης-Ερμής Αμυνταίου 6-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΣ Μετέωρα 1-1
Δίας Δίου-Αετός Μακρυχωρίου 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας-Κοζάνη 2-0
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Φωκικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-4
Δήμητρα Ευξεινούπολης-ΓΣ Αλμυρού 0-0
Αταλάντη-Θησέας Αγριάς 2-2
ΑΟ Υπάτου-Ηρακλής Ψαχνών 0-0
Νέα Αρτάκη-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

5ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Κέρκυρα-ΠΑΣ Πρέβεζα 1-0
Θύελλα Κατσικάς-ΑΕ Λευκίμμης 0-0
ΠΑΣ Θύελλα-Αμβρακικός Λουτρού 0-1
Τηλυκράτης Λευκάδας-ΑΕ Μεσολογγίου 3-0
Αναγέννηση Άρτας-Αστέρας Καληράχης 0-0
ΟΦΑΜ-Παναγρινιακός αναβλ.
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας-Αχέρων Καναλακίου αναβλ.

6ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Ηλιούπολη-Φωστήρας 3-2
Εθνικός-ΑΕ Μυκόνου (17/5, 13:00)
Χαραυγιακός-Προοδευτική 3-1 (15/5, 17:00)
Μοσχάτο-Πανιώνιος αναβλ.
Αήττητος Σπάτων-Πανναξιακός αναβλ.

7ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Πανναυπλιακός-Πανγυθεατικός 0-1
Ερμής Μελιγούς-Παναρκαδικός 0-0
Κορωνίδα Κοιλάδας-ΠΑΟ Ρουφ 0-2
Κηφισιά-Ατρόμητος Χιλιομοδίου 3-0
Φοίνικας Νέου Επιδαύρου-Άγιος Ιερόθεος 0-2
Άρης Σκάλας-Μολαϊκός 0-0
Ρεπό: Ερμιονίδα

8ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Πανελευσινιακός-Αετός Λουτρών 3-1
Αίας Σαλαμίνας-Κερατσίνι 0-1
Μικρασιατική Χίου-Αστέρας Βάρης 0-4
ΑΟ Πυλίου Κω-Θύελλα Ραφήνας 0-1
Ακράτητος-Πυθαγόρας (17/5, 11:30)
Αιολικός-ΑΟ Καραβά (17/5, 15:00)

9ος όμιλος - 9η αγωνιστική
Διαγόρας Βραχνεΐκων-Παλληξουριακός 1-0
ΠΑΟ Βάρδας-Εθνικός Σκουλικάδου 1-0
Παναιγιάλειος-ΑΟ Τσιλιβή 2-0
Ζάκυνθος-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0
Αχαϊκή-Πάμισος Μεσσήνης 2-0
ΑΟ Διαβολιτσίου-Θύελλα Πατρών 3-0
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

10ος όμιλος - 11η αγωνιστική
Γιούχτας-Ατσαλένιος 0-0
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Ρεθυμνιακός 2-1
Άρης Σούδας-Δαμάστα 2-0
Πλατανιάς-Πόρος 0-1
Αστέρας Ρεθύμνου-ΑΕ Νεάπολης 1-2
Άγιος Νικόλαος-Αλμυρός 1-0
Άρης Ρεθύμνου-Ηρόδοτος 0-3 α.α.
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-3 α.α.