Sidebar

SL2: Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών

SL2: Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών

Έγιναν γνωστές οι ημερομηνίες των αγωνιστικών της Super League 2 2021-22.

Αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων: 

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (31/10) 16η (13/2)
Ολυμπιακός Β - Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας - Βέροια
Πιερικός - Θεσπρωτός
ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου - Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής - Αν. Καρδίτσας
Νίκη Βόλου - Ξάνθη
Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

2η (7/11) 17η (20/2)
Βέροια - Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός - Απόλλων Λάρισας
ΠΑΟΚ Β - Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Πανσερραϊκός

3η (14/11) 18η (20/2)
Ολυμπιακός Β - Θεσπρωτός
Απόλλων Λάρισας - ΠΑΟΚ Β
Πιερικός - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας
Απόλλων Πόντου - Ξάνθη
Ηρακλής - Ολυμπιακός Βόλου
Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός
Τρίκαλα - Βέροια

4η (21/11) 19η (27/2)
ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Β
Θεσπρωτός - Βέροια
Νίκη Βόλου - Τρίκαλα
Πανσερραϊκός - Ηρακλής
Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου
Ξάνθη - ΑΕΛ
Αν. Καρδίτσας - Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας

5η (28/11) 20ή (6/3)
Ολυμπιακός Β - Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Λάρισας - Αν. Καρδίτσας
Πιερικός - Ξάνθη
ΑΕΛ - Ολυμπιακός Βόλου
Απόλλων Πόντου - Πανσερραϊκός
Ηρακλής - Νίκη Βόλου
Τρίκαλα - Θεσπρωτός
Βέροια - ΠΑΟΚ Β

6η (5/12) 21η (9/3)
Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Β
Αλμωπός Αριδαίας - Βέροια
ΠΑΟΚ Β - Θεσπρωτός
Ηρακλής - Τρίκαλα
Νίκη Βόλου - Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός - ΑΕΛ
Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός
Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

7η (12/12) 22η (13/3)
Ολυμπιακός Β - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου
Πιερικός - Πανσερραϊκός
ΑΕΛ - Νίκη Βόλου
Απόλλων Πόντου - Ηρακλής
Τρίκαλα - ΠΑΟΚ Β
Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας
Βέροια - Αν. Καρδίτσας

8η (19/12) 23η (20/3)
Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β
Ξάνθη - Βέροια
Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός
Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β
Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα
Ηρακλής - ΑΕΛ
Νίκη Βόλου - Πιερικός
Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

9η (29/12) 24η (27/3)
Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός
Απόλλων Λάρισας - Νίκη Βόλου
Πιερικός - Ηρακλής
ΑΕΛ - Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας
ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας
Θεσπρωτός - Ξάνθη
Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

10η (5/1) 25η (30/3)
Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Β
Πανσερραϊκός - Βέροια
Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός
Ξάνθη - ΠΑΟΚ Β
Αν. Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕΛ - Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου - Πιερικός
Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας

11η (9/1) 26η (3/4)
Ολυμπιακός Β - Ηρακλής
Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου
Πιερικός - ΑΕΛ
Τρίκαλα - Αν. Καρδίτσας
Αλμωπός Αριδαίας - Ξάνθη
ΠΑΟΚ Β - Ολυμπιακός Βόλου
Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός
Βέροια - Νίκη Βόλου

12η (16/1) 27η (10/4)
Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β
Ηρακλής - Βέροια
Νίκη Βόλου - Θεσπρωτός
Πανσερραϊκός - ΠΑΟΚ Β
Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας
Πιερικός - Τρίκαλα
ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

13η (23/1) 28η (17/4)
Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ
Απόλλων Λάρισας - Πιερικός
Τρίκαλα - Ξάνθη
Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας - Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου
Θεσπρωτός - Ηρακλής
Βέροια - Απόλλων Πόντου

14η (30/1) 29η (27/4)
Πιερικός - Ολυμπιακός Β
ΑΕΛ - Βέροια
Απόλλων Πόντου - Θεσπρωτός
Ηρακλής - ΠΑΟΚ Β
Νίκη Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας
Πανσερραϊκός - Αν. Καρδίτσας
Ολυμπιακός Βόλου - Ξάνθη
Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

15η (6/2) 30ή (1/5)
Ολυμπιακός Β - Απόλλων Λάρισας
Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου
Ξάνθη - Πανσερραϊκός
Αν. Καρδίτσας - Νίκη Βόλου
Αλμωπός Αριδαίας - Ηρακλής
ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Πόντου
Θεσπρωτός - ΑΕΛ
Βέροια - Πιερικός

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

1η (31/10) 16η (13/2)
Κηφισιά - Ρόδος
Αστ. Βλαχιώτη - Ηρόδοτος
ΟΦΙ - Παναθηναϊκός Β
Καλλιθέα - Επισκοπή
Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης
Χανιά - Καλαμάτα
Εργοτέλης - Αιγάλεω
Διαγόρας - ΑΕΚ Β

2η (7/11) 17η (20/2)
Ηρόδοτος - Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β - Αστ. Βλαχιώτη
Επισκοπή - ΟΦΙ
Καραϊσκάκης - Καλλιθέα
Καλαμάτα - Λεβαδειακός
Αιγάλεω - Χανιά
ΑΕΚ Β - Εργοτέλης
Ρόδος - Διαγόρας

3η (14/11) 18η (20/2)
Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β
Αστ. Βλαχιώτη - Επισκοπή
ΟΦΙ - Καραϊσκάκης
Καλλιθέα - Καλαμάτα
Λεβαδειακός - Αιγάλεω
Χανιά - ΑΕΚ Β
Εργοτέλης - Διαγόρας
Ρόδος - Ηρόδοτος

4η (21/11) 19η (27/2)
Επισκοπή - Κηφισιά
Παναθηναϊκός Β - Ηρόδοτος
Εργοτέλης - Ρόδος
Διαγόρας - Χανιά
ΑΕΚ Β - Λεβαδειακός
Αιγάλεω - Καλλιθέα
Καλαμάτα - ΟΦΙ
Καραϊσκάκης - Αστ. Βλαχιώτη

5η (28/11) 20ή (6/3)
Κηφισιά - Καραϊσκάκης
Αστ. Βλαχιώτη - Καλαμάτα
ΟΦΙ - Αιγάλεω
Καλλιθέα - ΑΕΚ Β
Λεβαδειακός - Διαγόρας
Χανιά - Εργοτέλης
Ρόδος - Παναθηναϊκός Β
Ηρόδοτος - Επισκοπή

6η (5/12) 21η (9/3)
Καλαμάτα - Κηφισιά
Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος
Επισκοπή - Παναθηναϊκός Β
Χανιά - Ρόδος
Εργοτέλης - Λεβαδειακός
Διαγόρας - Καλλιθέα
ΑΕΚ Β - ΟΦΙ
Αιγάλεω - Αστ. Βλαχιώτη

7η (12/12) 22η (13/3)
Κηφισιά - Αιγάλεω
Αστ. Βλαχιώτη - ΑΕΚ Β
ΟΦΙ - Διαγόρας
Καλλιθέα - Εργοτέλης
Λεβαδειακός - Χανιά
Ρόδος - Επισκοπή
Παναθηναϊκός Β - Καραϊσκάκης
Ηρόδοτος - Καλαμάτα

8η (19/12) 23η (20/3)
ΑΕΚ Β - Κηφισιά
Αιγάλεω - Ηρόδοτος
Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β
Καραϊσκάκης - Επισκοπή
Λεβαδειακός - Ρόδος
Χανιά - Καλλιθέα
Εργοτέλης - ΟΦΙ
Διαγόρας - Αστ. Βλαχιώτη

9η (29/12) 24η (27/3)
Κηφισιά - Διαγόρας
Αστ. Βλαχιώτη - Εργοτέλης
ΟΦΙ - Χανιά
Καλλιθέα - Λεβαδειακός
Ρόδος - Καραϊσκάκης
Επισκοπή - Καλαμάτα
Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω
Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β

10η (5/1) 25η (30/3)
Εργοτέλης - Κηφισιά
Διαγόρας - Ηρόδοτος
ΑΕΚ Β - Παναθηναϊκός Β
Αιγάλεω - Επισκοπή
Καλαμάτα - Καραϊσκάκης
Καλλιθέα - Ρόδος
Λεβαδειακός - ΟΦΙ
Χανιά - Αστ. Βλαχιώτη

11η (9/1) 26η (3/4)
Κηφισιά - Χανιά
Αστ. Βλαχιώτη - Λεβαδειακός
ΟΦΙ - Καλλιθέα
Ρόδος - Καλαμάτα
Καραϊσκάκης - Αιγάλεω
Επισκοπή - ΑΕΚ Β
Παναθηναϊκός Β - Διαγόρας
Ηρόδοτος - Εργοτέλης

12η (16/1) 27η (10/4)
Λεβαδειακός - Κηφισιά
Χανιά - Ηρόδοτος
Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β
Διαγόρας - Επισκοπή
ΑΕΚ Β - Καραϊσκάκης
Αιγάλεω - Καλαμάτα
ΟΦΙ - Ρόδος
Καλλιθέα - Αστ. Βλαχιώτη

13η (23/1) 28η (17/4)
Κηφισιά - Καλλιθέα
Αστ. Βλαχιώτη - ΟΦΙ
Ρόδος - Αιγάλεω
Καλαμάτα - ΑΕΚ Β
Καραϊσκάκης - Διαγόρας
Επισκοπή - Εργοτέλης
Παναθηναϊκός Β - Χανιά
Ηρόδοτος - Λεβαδειακός

14η (30/1) 29η (27/4)
ΟΦΙ - Κηφισιά
Καλλιθέα - Ηρόδοτος
Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β
Χανιά - Επισκοπή
Εργοτέλης - Καραϊσκάκης
Διαγόρας - Καλαμάτα
ΑΕΚ Β - Αιγάλεω
Αστ. Βλαχιώτη - Ρόδος

15η (6/2) 30ή (1/5)
Κηφισιά - Αστ. Βλαχιώτη
Ρόδος - ΑΕΚ Β
Αιγάλεω - Διαγόρας
Καλαμάτα - Εργοτέλης
Καραϊσκάκης - Χανιά
Επισκοπή - Λεβαδειακός
Παναθηναϊκός Β - Καλλιθέα
Ηρόδοτος - ΟΦΙ

 

Μπαράζ SL2 8/5 και 15/5