Sidebar

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (28/11)

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (28/11)

Αγώνες στην Super League 2 και την Γ’ Εθνική είχαμε σήμερα!

Super League 2 – 5η αγωνιστική

Κυριακή 28/11 – 14:45

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρακλής-ΑΕΛ  ΕΡΤ3 1-1 (55' Χρουσιέλ - 48' Κολομπίνο)

Βέροια-Τρίκαλα 1-0 (60' Μούργος)

Απόλλων Πόντου-ΠΑΟΚ Β 0-3 (33', 45' Κούτσιας, 59' αυτ Καλογεράκης)

Αναγέννηση Καρδίτσας-Ολυμπιακός Βόλου 4-0 (38' Μπεγκόα, 56' Γκίνη, 67' Πλέγας, 89' Βιδάλ)

Πιερικός-Νίκη Βόλου 0-3 (33' Γκαρσία, 68΄Παναγιωτίδης, 72' Βλαχομήτρος)

Ξάνθη-Αλμωπός Αριδαίας 2-0 (63', 70' Διαμαντόπουλος)

Θεσπρωτός-Καβάλα 7-0 (2' Σαραντίδης, 14' Πούφης, 17' Πατσέκο, 31' Κωνσταντίνου, 79' Βαταμίδης, 66' Αλέσιο, 68' Γώγος)

Ρεπό: Ολυμπιακός Β’ 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρόδοτος-Καλλιθέα 0-2 (53' Μουνιέ, 85' Ποζατσδης)

Λεβαδειακός-ΟΦΙ 3-1 (47' Νίλι, 53' Δούμτσιος, 82' Πολέτο - 87' Χιμένεθ)

Ρόδος-Ζάκυνθος 4-0 (5', 47' Σταματελόπουλος, 23' Μαρκόφσκι, 85' Αδαμάκης)

Επισκοπή-Χανιά 1-1 (70' Νικοκυράκης - 69' Βασιλόγιαννης)

Κηφισιά-Διαγόρας Ρόδου   ΕΡΤ3 0-0

ΑΕΚ Β’-Αστέρας Βλαχιώτη αναβολή

Ρεπό: Αιγάλεω

Γ’ Εθνική – 6η αγωνιστική

Κυριακή 28/11 – 15:00

1ος όμιλος
Άρης Αβάτου-Θερμαϊκός Θέρμης 1-0
Αλεξανδρούπολη FC-Πανδραμαϊκός 1-4
Δόξα Δράμας-Αγροτικός Αστέρας 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2
Νέστος Χρυσούπολης-Εθνικός Σοχού 1-1
Αναγέννηση Πλαγιάς-Ορφέας Ξάνθης 2-2

2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0
ΟΦΑΜ-ΑΕΠ Κοζάνης 1-3
ΦΣ Κοζάνη-ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Αστέρας Καληράχης 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Θύελλα Σαρακηνών 0-0
Μακεδονικός-Εδεσσαϊκός 2-0 (27/11)

3ος όμιλος
Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 0-0
ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Υπάτου 1-1
Αταλάντη-Δήμητρα Ευξεινούπολης 1-2
Ατρόμητος Παλαμά-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-2
Ηρακλής Λάρισας-ΠΟ Φήκης 4-1
Αετός Μακρυχωρίου-Νέα Αρτάκη 0-3 α.α.

4ος όμιλος - 7η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Παναιγιάλειος-Διαγόρας Βραχνεΐκων 2-2
ΠΑΟ Βάρδας-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 1-2
ΑΟ Διαβολιτσίου-Αναγέννηση Άρτας 2-0
Τηλυκράτης Λευκάδας-Παναγρινιακός 2-0
Εθνικός Σκουλικάδου-Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.
Ρεπό: Αίας Γαστούνης

5ος όμιλος
Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Άρης Σκάλας 1-1
Σαντορίνη-Ηλιούπολη 0-0
Χαραυγιακός-Άγιος Ιερόθεος 0-0
ΑΕ Μυκόνου-Φωστήρας 1-1
Παναρκαδικός-Ερμής Μελιγούς 2-2
Ρεπό: Ερμιονίδα

6ος όμιλος
ΑΟ Καραβάς-Εθνικός 1-3
Θύελλα Ραφήνας-ΑΟ Πυλίου Κω 1-0
Πανελευσινιακός-Αστέρας Βάρης 2-1
Αήττητος Σπάτων-Προοδευτική 0-1 (27/11)
Αίας Σαλαμίνας-Αιολικός (29/11, 15:00)
Ρεπό: Κερατσίνι

7ος όμιλος - 4η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου-Πανιώνιος 1-1