Sidebar

SL2 και Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της ημέρας (16/1)

SL2 και Γ' Εθνική: Τα αποτελέσματα της ημέρας (16/1)

Αγώνες για την Super League 2 και την Γ' Εθνική.

Κυριακή (16/1)

Super League 2 – 14η αγωνιστική

Βόρειος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Λάρισας-Αλμωπός Αριδαίας 1-1 (23' Χατζής - 44' Πρίκας)

ΤΕΛΙΚΟ: Πανσερραϊκός-Θεσπρωτός 2-2 (17', 45' Κανίς - 56' Κωνσταντίνου, 76' Σαραντίδης)

ΤΕΛΙΚΟ: Βέροια-Πιερικός 4-1 (8΄Μούργος, 39', 59' Πασάς, 41' Γιακουμάκης - 80' Κανούλας)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕΛ-Νίκη Βόλου 1-0 (45' Μαυριάς) ERTSPORTS

Νότιος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ζάκυνθος-Διαγόρας 0-2 (19' Σινγκ, 76' Ζούνης)

ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦ Ιεράπετρας-Αστέρας Βλαχιώτη 3-1 (15' Βουό, 29' Λεμονής, 45+1' Μεσιδόρο - 90' Σοκολάροφ)

ΤΕΛΙΚΟ: Καλλιθέα-Εργοτέλης 3-2 (18, 45+2' Moυνιέ, 40' Κωστίκας - 27' Κωστανάσιος πεν., 35' Μπουρσέλης)

ΤΕΛΙΚΟ: Αιγάλεω-Καραϊσκάκης 1-0 (34' Φαν Ιπερεν αυτ.) ERTSPORTS

ΤΕΛΙΚΟ: Λεβαδειακός-Καλαμάτα 0-0 ΕΡΤ3

ΤΕΛΙΚΟ: Επισκοπή-Κηφισιά 1-0 (50' Πολυχρόνης)

 

Γ’ Εθνική

15:00

1ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας 0-4

ΤΕΛΙΚΟ: Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου 2-1

Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού ΑΝΑΒΟΛΗ

2ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Κοζάνη – Θύελλα Σαρακηνών 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ποσειδών Μηχανιώνας – ΑΕΠ Κοζάνης 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΟΦ Αγίου Ματθαίου – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Γιαννιτσών 0-2

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΟ Φήκης – Νέα Αρτάκη 1-3

ΤΕΛΙΚΟ: Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Υπάτου 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΟ Ελασσόνας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Ατρόμητος Παλαμά – Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-3

Αταλάντη – Αετός Μακρυχωρίου 3-0 α.α.

4ος όμιλος (14η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: Αίας Γαστούνης – Εθνικός Σκουλικάδου 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Τηλυκράτης – Διαγόρας Βραχνεΐκων 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Άρτας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Διαβολιτσίου – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-0

Παναχαϊκή – Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΟΛΗ

ΠΑΟ Βάρδας – Αμβρακικός Λουτρού 3-0 α.α.

Ρεπό: Παναγρινιακός

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Μυκόνου – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Χαραυγιακός – Ερμής Μελιγούς 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Παναρκαδικός – ΓΣ Ηλιούπολης 1-3

ΑΣ Σαντορίνης – Φωστήρας ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Ερμιονίδας – Άγιος Ιερόθεος ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Άρης Σκάλας

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Καραβάς – Αστέρας Βάρης 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: Πανελευσινιακός – Προοδευτική 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Πυλίου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Ραφήνας – Αίας Σαλαμίνας 2-0

Ρεπό: Αιολικός

7ος όμιλος (8η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟ Ρουφ – ΑΟ Πόρου 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Πανιώνιος – ΑΕ Νεάπολης 2-0