Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (24/9)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (24/9)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή 24/9

Super League 2 (1η αγωνιστική)

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Κοζάνη – Αιολικός: 1-2 (86'-74', 90+4')

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕΚ Β: 2-1 (63', 90+2'-27' Απ. Χριστόπουλος)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΛ – Καμπανιακός: 2-1 (24' Όγκμποε, 40' Κ. Παπαγεωργίου-35' Πόζογλου)

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Γιούχτας – Διαγόρας: 2-0 (29' Αλεξόπουλος, 57' Νοικοκυράκης)

ΤΕΛΙΚΟ Παναθηναϊκός Β – Καλαμάτα: 1-4 (61' Μπιλάλ-31'-40' Ακόστα, 45' Τάτος, 67' Αρναρέλλης)

ΤΕΛΙΚΟ Τηλυκράτης – Αιγάλεω 1-0 (87' Κόκκορης)

ΤΕΛΙΚΟ Ιωνικός – ΠΑΕ Χανιά 0-3 (47' Μανουσάκης, 70' Μάναλης, 83' Βουό)

 

Γ Εθνική (3η αγωνιστική, 16:00)

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Άρης Αβάτου: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Πανθρακικός – Ορέστης Ορεστιάδας: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΟ Χανιώτης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Αετός Βαρβάρας – Βέροια: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας – Νίκη Ευκαρπίας: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πετεινού – Καβάλα: 0-5

ΤΕΛΙΚΟ Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου: 4-2

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – ΠΑΟΚ Κρηστώνης ΑΝΑΒΟΛΗ

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Πιερικός – Ζάκυνθος: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Πετριτή – Νέα Αρτάκη: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Άρτας – ΑΕ Λευκίμμης: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Βατανιακός – ΓΑΣ Σβορώνος: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Κιλελέρ – Θεσπρωτός: 3-1

ΤΕΛΙΚΟ Τρίκαλα – Εορδαϊκός: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Σταυρού – Καστοριά: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Κατσικά – ΠΟ Φήκης: 4-1

ΤΕΛΙΚΟ Μαγνησιακός – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου: 1-2

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Ραφήνας – ΑΕΡ Αφάντου: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μυκόνου – Παναιγιάλειος: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Βύζας Μεγάρων – ΓΣ Μαρκό: 1-1

ΤΕΛΙΚΟΑΟ Πυλίου – ΑΕ Ερμιονίδας: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Ρόδος – ΑΕ Μεσολογγίου: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Παναργειακός – Αστέρας Βάρης: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Βάρδας – Εράνη Φιλιατρών: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Πανελευσινιακός – ΠΑΣ Κόρινθος: 0-2

Ελλάς Σύρου-Ιάλυσος: 1-2 (22/9)

 

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Υπάτου – ΑΟ Αγ.Νικολάου: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας – Ηλυσιακός: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ AO Επισκοπής – Ελλοπιακός: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Ατσαλένιος – Άρης Πετρούπολης: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Αλμυρός – Ερμής Ζωνιανών: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Πανιώνιος – ΑΟ Αγίας Παρασκευής: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Περαμαϊκός – Απόλλων Σμύρνης: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Χαϊδάρι – Προοδευτική: 1-0