Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (12/11)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (12/11)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή (12/11)

Super League 2

Α’ όμιλος (8η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Λεβαδειακός-Αιολικός 2-0 (6' πεν. Πολέτο,45' Γιαννιώτας)

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Βόλου-Ηρακλής 3-1 (41',67'πεν Μιράντα,59' Παναγιωτίδης-88' Σπυρίδης)

Β’ όμιλος (7η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Αιγάλεω-Γιούχτας 1-0 (45' Ναζίμ)

ΤΕΛΙΚΟ Χανιά-Παναθηναϊκός Β’ 2-0 (23' Νίκολιτς, 80' Μούλερ)

ΤΕΛΙΚΟ Ηλιούπολη-Καλλιθέα 1-2 (59' Μπαρμπόσα-5' Λουκίνας.,82' Λουκίνας)

ΤΕΛΙΚΟ Παναχαϊκή-Ιωνικός 1-1 (54' Χριστόπουλος-20' Ντάουντα)

 

Γ’ Εθνική – 10η αγωνιστική

15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πετεινού-Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Αετός Βαρβάρας-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Επανομής-Νίκη Ευκαρπίας 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Κεραυνός Αγγελοχωρίου-ΑΟ Χανιώτης 1-4

ΤΕΛΙΚΟ Ορέστης Ορεστιάδας-Αρης Αβάτου 3-2

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Καβάλα 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Πανθρακικός-Βέροια 5-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Θερμαϊκός Θέρμης 0-2

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Άρτας-ΑΠΣ Ζάκυνθος 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Πιερικός-Αστέρας Πετριτή 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Σταυρού-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Τρίκαλα-ΠΟ Φήκης 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Βατανιακός-ΑΕ Λευκίμμης 3-2

ΤΕΛΙΚΟ Θεσπρωτός-Σβορώνος 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Κιλελέρ-Καστοριά 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη-Εορδαϊκός 3-0

Θύελλα Κατσικάς-Μαγνησιακός 3-0 α.α.

 

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ελλάς Σύρου-Εράνη Φιλιατρών 4-0 (12:30)

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος-Ιάλυσος 1-0 (13:00)

ΤΕΛΙΚΟ Θύελλα Ραφήνας-ΑΕ Μυκόνου 0-2 (14:30)

ΤΕΛΙΚΟ Παναργειακός-ΠΑΣ Κόρινθος 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Βύζας Μεγάρων-ΑΕ Μεσολογγίου 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ερμιονίδα-Μαρκό 2-3

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟ Βάρδας-Πανελευσινιακός 3-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Πυλίου Κω-Αστέρας Βάρης 1-2

Ρόδος-ΑΕΡ Αφάντου 3-1 (Σάββατο 11/11)

 

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Περαμαϊκός-ΑΟ Υπάτου 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Αλμυρός Γαζίου-Προοδευτική 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Επισκοπή-Αγία Παρασκευή 2-3

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Πειραιά-Άρης Πετρούπολης 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Ηλυσιακός-Εθνικός 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Πανιώνιος-ΑΟ Χαϊδαρίου 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Ατσαλένιος-Απόλλων Σμύρνης 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας-Ερμής Ζωνιανών 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Ελλοπιακός 2-0