Sidebar

Τα αποτελέσματα της ημέρας (26/11)

Τα αποτελέσματα της ημέρας (26/11)

Αγώνες σε Super League 2 και Γ' Εθνική.

Κυριακή (26/11)

Super League 2

Α’ όμιλος  - 11η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ: Αιολικός-Καμπανιακός 4-2 (9' Ενομό, 18' Μανούσος, 67'-69' Γιοκέ - 42' Γιουκούδης πεν., 86' Μάνιος).

ΤΕΛΙΚΟ: Μακεδονικός-Απόλλων Πόντου 3-1 (1' Τσιλιγγίρης,66' Τσουκάνης πεν,90+3' Μπιανκόνι  - 59' Νασέρ)

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Καρδίτσας-Νίκη Βόλου 2-0 (73' Σταμόπουλος,76' Βερνάρδος)

Β’ όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Χανιά-Αιγάλεω 2-0 (60' Μάναλης,87' Τσέλιος)

ΤΕΛΙΚΟ: Ηλιούπολη-Γιούχτας 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Παναχαϊκή-Διαγόρας Ρόδου 1-1 (65' Αποστολόπουλος πεν.- 90+7' Μανιάς)

17:00 Ολυμπιακός Β’-Καλαμάτα 0-0

Γ Εθνική (12η αγωνιστική)

15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Απόλλων Παραλιμνίου – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα 0-3

ΤΕΛΙΚΟ: Άρης Πετεινού – Νίκη Ευκαρπίας 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Δόξα Δράμας – Βέροια 4-1

ΤΕΛΙΚΟ: Αετός Βαρβάρας – ΑΟ Χανιώτης 0-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Επανομής – Ορέστης Ορεστιάδας 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Πανθρακικός – Άρης Αβάτου 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-1

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Αστέρας Σταυρού – ΑΕ Λευκίμμης 3-2

ΤΕΛΙΚΟ: Εθνικός Ν. Κεραμιδίου – Αστέρας Πετριτή 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: Πιερικός – ΠΟ Φήκης 5-1

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Κατσικά – Καστοριά 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Αναγέννηση Άρτας – Εορδαϊκός 0-2

ΤΕΛΙΚΟ: Τρίκαλα – Θεσπρωτός 2-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΕ Κιλελέρ – ΓΑΣ Σβορώνος 1-3

ΤΕΛΙΚΟ: Νέα Αρτάκη – Βατανιακός 1-0

Μαγνησιακός – Ζάκυνθος 0-3 α.α.

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΣ Κόρινθος – ΑΕ Μυκόνου 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: Πανελευσινιακός – ΑΕΡ Αφάντου 0-3

ΤΕΛΙΚΟ: Θύελλα Ραφήνας – Εράνη Φιλιατρών 2-0

ΤΕΛΙΚΟ: ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Βάρης 0-1

ΤΕΛΙΚΟ: Παναργειακός – ΑΕ Μεσολογγίου 3-0

ΤΕΛΙΚΟ: Ρόδος – Ιάλυσος 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: ΑΟ Πυλίου – ΓΣ Μαρκό 2-2

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιγιάλειος – Βύζας Μεγάρων 2-0

(27/11) Ελλάς Σύρου – ΑΕ Ερμιονίδας

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ατσαλένιος – Ελλοπιακός 1-1

ΤΕΛΙΚΟ: Προοδευτική – ΑΟ Υπάτου 1-2

ΤΕΛΙΚΟ: Χαϊδάρι – Απόλλων Σμύρνης 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Περαμαϊκός – ΑΟ Αγίας Παρασκευής 1-0

ΤΕΛΙΚΟ: Φωστήρας – Εθνικός 1-1

(6/12) ΑΟ Αγ. Νικολάου – Ατρόμητος Πειραιά

(6/12) Πανιώνιος – Ερμής Ζωνιανών

(6/12) Αλμυρός – Aρης Πετρούπολης

(6/12) AO Επισκοπής – Ηλυσιακός