Sidebar

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (3/12)

Τα αποτελέσματα σε Super League 2 και Γ' Εθνική (3/12)

Αγώνες σε Super League 2 Και Γ' Εθνική.

Κυριακή (3/12)

Super League 2

15:00

Α’ όμιλος  - 12η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ Ηρακλής-Κοζάνη 1-1 (24' Κούστα-90+4')

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΚ Β'-Αιολικός 2-1 (55' Φοφανά, 81' Πήλιος-71' Ζάκαριτς)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΛ-Νίκη Βόλου 1-0 (81' Κ. Παπαγεωργίου)

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Β'-Λεβαδειακός 1-3 (4' Γιαξής - 12' Κουάδρα, 17'-79' Ρόμο)

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Πόντου-Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 (35'-48' Καζάου-79' Κονίλιο)

B’ όμιλος  - 10η αγωνιστική

ΤΕΛΙΚΟ Καλαμάτα-Παναχαϊκή 1-0 (58' Ακόστα)

ΤΕΛΙΚΟ Ολυμπιακός Β'-Χανιά 3-0 (13'-48' Κεϊτά, 69' Σαπουντζής)

ΤΕΛΙΚΟ Ηλιούπολη-Αιγάλεω 2-0 (58' Μπαστακός, 61' Περιστερίδης)

ΤΕΛΙΚΟ Γιούχτας-Ιωνικός 2-2 (28' Ροβίθης, 30 Λιποράσε- 4' Ζοάο Σίλβα, 45' Γιακουμάκης)

ΤΕΛΙΚΟ Παναθηναϊκός Β'-Τηλυκράτης 2-1 (53'-73' Φουρτάδο-45+1' Τόσκα πεν) 

 

Γ’ Εθνική – 13η αγωνιστική

Κυριακή 3/12 – 15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας-Καβάλα: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Βέροια-Νέστος Χρυσούπολης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαϊκός-Δόξα Δράμας: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Αβάτου-Ποσειδώνας Μηχανιώνας: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Κεραυνός Αγγελοχωρίου-Πανθρακικός: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Νίκη Ευκαρπίας-Απόλλων Παραλιμνίου: 2-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Χανιώτης-Άρης Πετεινού: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ορέστης Ορεστιάδας-Αετός Βαρβάρας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Κρηστώνης-Αναγέννηση Επανομής: 1-0

 

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Πετριτή-ΑΠΣ Ζάκυνθος: 0-1 (11:00)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης-Πιερικός 0-2 (14:00)

Καστοριά-Μαγνησιακός 3-0 α.α.

ΤΕΛΙΚΟ Εορδαϊκός-Θύελλα Κατσικάς: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Σβορώνος-Αναγέννηση Άρτας: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Βατανιακός-Κιλελέρ: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Θεσπρωτός-Αστέρας Σταυρού: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Νέα Αρτάκη-ΑΟ Τρίκαλα: 4-2

 

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Παναιγιάλειος-Ελλάς Σύρου: 2-1 (12:00)

ΤΕΛΙΚΟ Βύζας Μεγάρων-ΑΟ Πυλίου Κω 2-0 (14:00)

ΤΕΛΙΚΟ Αστέρας Βάρης-Πανελευσινιακός: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ιάλυσος-ΠΑΟ Βάρδας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Μαρκό-Ρόδος: 0-0

ΤΕΛΙΚΟΕράνη Φιλιατρών-ΠΑΣ Κόρινθος: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μεσολογγίου-Θύελλα Ραφήνας: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ Ερμιονίδα-Παναργειακός: 1-2

ΑΕ Μυκόνου-ΑΕΡ Αφάντου (Δευτέρα 4/12 – 14:30)

 

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Υπάτου-Απόλλων Σμύρνης: 1-0

ΤΕΛΚΚΟ Ερμής Ζωνιανών-ΑΟ Χαϊδαρίου: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός-Ατσαλένιος: 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Πειραιά-Φωστήρας: 2-1

ΤΕΛΙΚΟ Αγία Παρασκευή-Προοδευτική: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πετρούπολης-Περαμαϊκός: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ηλυσιακός-Αλμυρός Γαζίου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Άγιος Νικόλαος-Επισκοπή: 2-2

Ελλοπιακός-Πανιώνιος 0-1 (Σάββατο 2/12)