Sidebar

Τα αποτελέσματα της SL2 και της Γ' Εθνικής (25/2)

Τα αποτελέσματα της SL2 και της Γ' Εθνικής (25/2)

Αγωνιστική δράση σε Super League 2 και Γ’ Εθνική.

Κυριακή 25/2

Super League 2

Α’ όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΛ – Λεβαδειακός 0-0 (14:00 / Action 24)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕΚ Β – Ηρακλής: 0-0 (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Καμπανιακός – Αιολικός: 1-0 (50' Καθάριος) (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Απόλλων Πόντου – Μακεδονικός: 0-3 (27' Παναγιωτούδης πεν, 80' Μπουλάτοβιτς, 81' Σιμόνι) (15:00)

Β’ όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Αιγάλεω- Χανιά: 0-0 (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Διαγόρας – Παναχαϊκή: 1-2 (72' Μανιάς-20' Πατρινός, 34' Καραγιάννης) (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Γιούχτας – Ηλιούπολη: 0-1 (84' Ντέτλερ) (15:00)

ΤΕΛΙΚΟ Τηλυκράτης – Καλλιθέα: 0-3 (26' Κυνηγόπουλος, 44' Μουτίνιο, 72' Λουκίνας)  (15:00)

Γ’ Εθνική – 15:00

1ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας: 4-0

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βαρβάρας: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Πανθρακικός – Δόξα Δράμας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Νέστος Χρυσούπολης: 0-3

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Aβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Ορέστης Ορεστιάδας – Καβάλα: 0-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Χανιώτης – Βέροια: 2-2

(24/2) Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Ευκαρπίας 0-1

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Άρης Πετεινού 0-3 α.α.

2ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Θεσπρωτός – Ζάκυνθος 2-0

ΤΕΛΙΚΟ Αναγέννηση Άρτας – Αστέρας Πετριτή: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Τρίκαλα – Αστέρας Σταυρού: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Κιλελέρ – Θύελλα Κατσικά: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Βατανιακός – Πιερικός: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΓΑΣ Σβορώνος – Εθνικός Ν. Κεραμιδίου: 0-0

ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά: 1-1

Νέα Αρτάκη – Μαγνησιακός  3-0 α.α.

Εορδαϊκός – ΠΟ Φήκης 3-0 α.α.

3ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ: Ρόδος – ΑΕ Μυκόνου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Ελλάς Σύρου – Παναργειακός 0-1

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΕΡ Αφάντου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Πυλίου – ΠΑΟ Βάρδας: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Βύζας Μεγάρων – Θύελλα Ραφήνας: 1-1

ΤΕΛΙΚΟ Παναιγιάλειος – Πανελευσινιακός: 5-1

ΤΕΛΙΚΟ ΓΣ Μαρκό – ΠΑΣ Κόρινθος: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Ιάλυσος – Εράνη Φιλιατρών: 2-0

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Μεσολογγίου – Αστέρας Βάρης: 0-5

4ος όμιλος

ΤΕΛΙΚΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Υπάτου: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ AO Επισκοπής – Αλμυρός: 0-4

ΤΕΛΙΚΟ Φωστήρας – Πανιώνιος: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Ατρόμητος Πειραιά – Περαμαϊκός: 1-2

ΤΕΛΙΚΟ ΑΟ Αγίου Νικολάου – Χαϊδάρι: 1-0

ΤΕΛΙΚΟ Εθνικός – Προοδευτική: 3-0

ΤΕΛΙΚΟ Ηλυσιακός – Απόλλων Σμύρνης: 0-1

ΤΕΛΙΚΟ Ελλοπιακός – ΑΟ Αγίας Παρασκευής: 6-0

ΤΕΛΙΚΟ Άρης Πετρούπολης-Ερμής Ζωνιανών: 2-1