Sidebar

ΕΠΙΛΟΓΗ ΟΜΑΔΑΣ

FOOTBALL LEAGUE ΝΟΤΟΣ
Γ ΕΘΝΙΚΗ 1ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 2ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 3ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 4ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 5ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 6ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 7ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 8ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 9ος Όμιλος
Γ ΕΘΝΙΚΗ 10ος Όμιλος
FOOTBALL LEAGUE ΒΟΡΡΑΣ

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής

Οι διαιτητές της 16ης αγωνιστικής

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ όρισε τους διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13 Ιουνίου για την 16η αγωνιστική της Football League. 

 

Football League – 16η αγωνιστική

Κυριακή 13/6 – 17:00

Νότιος όμιλος

Αστέρας Βλαχιώτη-Αιγάλεω

Διαιτητής: Αντωνίου (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Πλακάς (Δυτ. Αττικής), Κύριος (Αρκαδίας)

4ος: Ανδριανός (Αχαΐας)

Παρατηρητής: Μαζαράκης (Κεφ/νίας/Ιθάκης)

 

Ρόδος-Ιάλυσος

Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Τσολακίδης (Αθηνών)

4ος: Κακουλίδης (Θράκης)

 

Νίκη Βόλου-Ασπρόπυργος

Διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Τυριακίδης, Φραγιός (Μακεδονίας)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

 

Καλαμάτα-Καλλιθέα

Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)

Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

 

Σαντορίνη-Επισκοπή

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Νιδριώτης (Αθηνών), Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Στάμος (Αθηνών)

 

Βόρειος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου-Θεσπρωτός (Σάββατο 12/6 – 17:00)

Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Βοηθοί: Παγουράς, Δελής (Βοιωτίας)

4ος: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

 

Βέροια-Καβάλα (Σάββατο 12/6 – 20:00)

Διαιτητής: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Σάββας (Σερρών), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

 

Απόλλων Πόντου-Τρίγλια

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Θανασιάς (Ηπείρου), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

 

Αλμωπός Αριδαίας-Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Μηνούδης (Πιερίας)

4ος: Μέγας (Πιερίας)

 

Πιερικός-ΑΕΠ Κοζάνης

Διαιτητής: Πουλικίδης (Δράμας)

Βοηθοί: Κουβαλλάκης (Δράμας), Νταβέλας (Μακεδονίας)

4ος: Παρχαρίδης (Δράμας).

 

*Στην φωτογραφία ο κ. Ντάουλας (Δυτ. Αττικής) που θα διαιτητεύσει τον αγώνα Βέροια-Καβάλα.