Sidebar

Ατρόμητος Παλαμά

Οι αήττητες ομάδες της Γ’ Εθνικής

Γ ΕΘΝΙΚΗ Σάββατο, 01 Μαϊος 2021
Δεκατρείς ομάδες της Γ’ Εθνικής δεν έχουν γνωρίσει την ήττα στο φετινό πρωτάθλημα της Γ’…

«Η θέση της ΑΣΑ είναι σε επαγγελματική κατηγορία»  

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Σάββατο, 01 Μαϊος 2021
Ο πρόεδρος της ΕΠΣ Καρδίτσας, Αλέξανδρος Σφήκας παραχώρησε συνέντευξη και αναφέρθηκε στις ομάδες της Ένωσής…

Στο... ρελαντί ο Ατρόμητος Παλαμά

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 25 Απριλίου 2021
Δίχως να φορτσάρει και άκρως αποτελεσματικός, ο Ατρόμητος Παλαμά επικράτησε με 3-0 του ουραγού Μακεδονικού…

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 19 Απριλίου 2021
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της 6ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

ΕΠΟ: Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής

Γ ΕΘΝΙΚΗ Πέμπτη, 05 Νοεμβρίου 2020
Χρηματικό πρόστιμο 501,00 ευρώ στον Χαραυγιακό, απορρίφθηκε η ένσταση της ΑΕ Νεάπολης κατά της Αναγέννησης…

Κύπελλο Ελλάδας: Τα αποτελέσματα της α΄ φάσης (28/10)

LIGA MEDIA Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2020
Σήμερα (28/10) διεξήχθη η α’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, της αγωνιστικής περιόδου 2020-2021

Ατρόμητος Παλαμά-ΑΣΑ 1-1 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της 3ης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής…

Δεύτερη απώλεια η Αναγέννηση Καρδίτσας

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2020
Χωρίς νικητή το ματς στον Παλαμά καθώς έμειναν στο 1-1 Ατρόμητος και Αναγέννηση, στο πλαίσιο…

Η κλήρωση της α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Γ ΕΘΝΙΚΗ Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020
Τα ζευγάρια της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Ατρόμητος Παλαμά-ΠΟ Ελασσόνας 1-1 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Τετάρτη, 14 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της πρώτης αγωνιστικής του 3ου ομίλου της Γ Εθνικής …

Ατρόμητος Παλαμά-ΠΟ Ελασσόνας (live streaming)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2020
Δείτε σε live streaming το σημερινό παιχνίδι (11/10 - 16:00) του 3ου ομίλου της Γ…

Ατρόμητος Παλαμά

ΑΓΩΝΕΣ

ΠΡΟΗΓ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 03.04.2022 - 15:00
Αμβρυσσέας Διστόμου - Ατρόμητος Παλαμά: 2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η
1 Ηρακλής Λάρισας 52 16 4 2
2 ΑΟ Υπάτου 50 15 5 2
3 ΠΟ Ελασσόνας 37 10 7 5
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 35 10 5 7
- Δήμητρα Ευξεινούπολης 35 10 5 7
6 ΠΟ Φήκης 34 11 1 10
7 Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 33 9 6 7
8 Νέα Αρτάκη 32 8 8 6
9 Ατρόμητος Παλαμά 30 9 3 10
10 Θησέας Αγριάς 20 5 5 12
11 Αταλάντη 12 4 0 18
12 Αετός Μακρυχωρίου 1 0 1 21