Sidebar

Νέα Αρτάκη

Τέλος ο Γκόφας από τη Νέα Αρτάκη

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Πέμπτη, 29 Απριλίου 2021
Έγινε δεκτή η παραίτηση του έμπειρου τεχνικού από τη διοίκηση του ΑΟΝΑ.

Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών 1-1 (video)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 25 Απριλίου 2021
Φάσεις και γκολ από το Νέα Αρτάκη-Ηρακλής Ψαχνών (1-1) στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του…

Χωρίς νικητή το ντέρμπι

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 25 Απριλίου 2021
Ισοπαλία 1-1 για Νέα Αρτάκη και Ηρακλή Ψαχνών, στην αναμέτρηση της 7ης αγωνιστικής του 4ου…

Γκόφας: «Γρήγορη σωτηρία»

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Τετάρτη, 21 Απριλίου 2021
Δηλώσεις του προπονητή της Αρτάκης Μίλτου Γκόφα, για τη νίκη με 3-1 επί της Αταλάντης,…

Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3 (video)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 19 Απριλίου 2021
Φάσεις και γκολ από την 6η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ' Εθνικής.

Ψυχρολουσία για Διαγόρα Στεφανοβικείου

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 01 Νοεμβρίου 2020
Ο Διαγόρας Στεφανοβικείου έμεινε στο ισόπαλο 1-1 με τη Νέα Αρτάκη, για την τέταρτη αγωνιστική…

Αμβρυσσέας Διστόμου-Νέα Αρτάκη 2-3 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της 3ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής …

Νέα Αρτάκη-Θησέας Αγριάς 1-1 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής…

ΑΟ Νέας Αρτάκη-Θησέας Αγριάς (live streaming)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2020
Δείτε σε live μετάδοση το σημερινό (18/10 - 16:00) αγώνα ΑΟ Νέας Αρτάκης-Θησέας Αγριάς, για…

ΑΟ Υπάτου-Νέα Αρτάκη 2-0 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 12 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον χθεσινό (11/10) αγώνα του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής ΑΟ…

ΑΟ Υπάτου-ΑΟ Νέας Αρτάκης (live streaming)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 11 Οκτωβρίου 2020
Σε live μετάδοση ο σημερινός (11/10 - 16:00) αγώνας για την πρεμιέρα του 4ου ομίλου…

Νέα Αρτάκη

ΑΓΩΝΕΣ

ΠΡΟΗΓ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 03.04.2022 - 15:00
Νέα Αρτάκη - ΠΟ Φήκης: 2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η
1 Ηρακλής Λάρισας 52 16 4 2
2 ΑΟ Υπάτου 50 15 5 2
3 ΠΟ Ελασσόνας 37 10 7 5
4 Αμβρυσσέας Διστόμου 35 10 5 7
- Δήμητρα Ευξεινούπολης 35 10 5 7
6 ΠΟ Φήκης 34 11 1 10
7 Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 33 9 6 7
8 Νέα Αρτάκη 32 8 8 6
9 Ατρόμητος Παλαμά 30 9 3 10
10 Θησέας Αγριάς 20 5 5 12
11 Αταλάντη 12 4 0 18
12 Αετός Μακρυχωρίου 1 0 1 21