Sidebar

Άγιος Νικόλαος

Από τη «ρώσικη ρουλέτα» η πρόκριση

LIGA MEDIA Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2020
Στη Β’ φάση του κυπέλλου Ελλάδας με πρόκριση στα πέναλτι ο Άγιος Νικόλαος

Κύπελλο Ελλάδας: Τα αποτελέσματα της α΄ φάσης (28/10)

LIGA MEDIA Τετάρτη, 28 Οκτωβρίου 2020
Σήμερα (28/10) διεξήχθη η α’ φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, της αγωνιστικής περιόδου 2020-2021

Γιούχτας-Άγιος Νικόλαος 2-2 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2020
Τα γκολ από το παιχνίδι της 3ης αγωνιστικής του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής Γιούχτας-ΑΟ…

Ψυχρολουσία για Γιούχτα

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 25 Οκτωβρίου 2020
Ο Γιούχτας έμεινε στο ισόπαλο 2-2 με τον Άγιο Νικόλαο, στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής…

Αστέρας Ρεθύμνου-Άγιος Νικόλαος 2-3 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Πέμπτη, 22 Οκτωβρίου 2020
Φάσεις και γκολ από τον αγώνα της 2ης αγωνιστικής του 10ου ομίλου της Γ Εθνικής…

Μεγάλη νίκη στην εκπνοή

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Τετάρτη, 21 Οκτωβρίου 2020
Ένα παλληκαρήσιο διπλό πανηγύρισε ο Άγιος Νικόλαος στο Ρέθυμνο για την 2η αγωνιστική του 10ου…

Η κλήρωση της α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

Γ ΕΘΝΙΚΗ Τρίτη, 20 Οκτωβρίου 2020
Τα ζευγάρια της πρώτης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας

ΑΟΑΝ-Άρης Σούδας 2-1 (vid)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Δευτέρα, 19 Οκτωβρίου 2020
Τα στιγμιότυπα της χθεσινής (18/10) νίκης του Αγίου Νικολάου απέναντι στον Άρη Σούδας με 2-1…

Ξεκίνημα με νίκη-ανατροπή για ΑΟΑΝ

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2020
Νικηφόρα ήταν η πρεμιέρα της ομάδας του Αγίου Νικολάου στις υποχρεώσεις της για το πρωτάθλημα…

Άγιος Νικόλαος-Άρης Σούδας (live streaming)

Γ ΕΘΝΙΚΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ Κυριακή, 18 Οκτωβρίου 2020
Δείτε σε live μετάδοση το σημερινό (18/10 -16:00) αγώνα της 1ης αγωνιστικής του 10ου ομίλου…

Άγιος Νικόλαος

ΑΓΩΝΕΣ

ΠΡΟΗΓ. ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ: 18.10.2020 - 16:00
Άγιος Νικόλαος - Άρης Σούδας: 2 - 1

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  ΟΜΑΔΑ Β Ν Ι Η
1 ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 9 3 0 0
2 Άγιος Νικόλαος 7 2 1 0
3 Αλμυρός Γαζίου 6 2 0 1
- Αναγέννηση Ιεράπετρας 6 2 0 1
- ΑΟ Δαμάστας 6 2 0 1
- ΑΟ Ρεθυμνιακός 6 2 0 1
- ΠΟ Ατσαλένιου 6 2 0 1
- Ηρόδοτος 6 2 0 1
9 Γιούχτας Αρχάνων 4 1 1 1
- Πόρος 4 1 1 1
11 ΑΕ Νεάπολης 3 1 0 2
- Ν. Αστέρας Ρεθύμνου 3 1 0 2
- ΑΟ Παλαιόχωρας 3 1 0 2
14 Άρης Σούδας 1 0 1 2
15 Πλατανιάς 0 0 0 3
- Άρης Ρεθύμνου 0 0 0 3