Sidebar

×

Προειδοποίηση

JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 355

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα αποτελέσματα των αγώνων της Κυριακής, σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Απόλλων Λάρισας – ΑΕ Σπάρτη 1-1
Παναχαϊκή – Ηρακλής 1-0
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων 1-2
Κέρκυρα – ΑΕ Καραϊσκάκης 0-1

1ος όμιλος

ΑΕ Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1 
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης 3-1 
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα 0-6 
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0 
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0 


2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0 
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός 2-0 
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0 
Μελιτέας Μελίτης – Εδεσσαϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Βέροια – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 
Αλμωπός Αριδαίας – Ερμής Αμυνταίου 2-0 


3ος όμιλος

Ναυπακτιακός Αστέρας – Μακεδονικός Φούφα 1-1 
Γρεβενά Αεράτα – Θρίαμβος Σερβιανών ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Φλωριάδας – Κρόνος Αργυράδων 0-0 
Μακεδονικός Σιάτιστας – Σούλι Παραμυθιάς ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης Λευκάδας ΑΝΑΒΟΛΗ

Ρεπό: Θεσπρωτός


4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων 4-2 
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός 1-2 
ΓΣ Αλμυρού – Θησέας Αγριάς ΑΝΑΒΟΛΗ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ Στυλίδας 5-1 
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου 0-2 
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-0 
Νίκη Βόλου – Φωκικός 5-0 


5ος όμιλος

Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά 1-1 
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2 
Εθνικός – Γιούχτας 3-1 
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 0-4 
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1 
Ιωνικός – Προοδευτική (17:10)

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολης


6ος όμιλος

Θύελλα Ραφήνας – Φοίβος Κρεμαστής 4-1 ΤΕΛΙΚΟ (17/11)
Πανηλειακός – Διαγόρας Ρόδου 0-2 (12:45)
Πανμοβριακός – Αστέρας Αμαλιάδας 1-0 
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Παλληνιακός 2-2 
Νίκη Τραγανού – ΠΑΟ Βάρδας 2-1 
Αχαρναϊκός – Παναιγιάλειος 3-0 

Ρεπό: Ιάλυσος


7ος όμιλος – 7η Αγωνιστική

Αιολικός – Θύελλα Καμαρίου 4-2 (11:00)
Πανθηραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι 0-0 (12:00)
Χαραυγιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0 
Ηλυσιακός – ΠΑΣ Κόρινθος 2-0 
Αιγάλεω – Καλλιθέα 1-0 
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ερέτριας 4-1 


8ος όμιλος

Ένωση Λέρνας – ΑΟ Κατασταρίου ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Υπάτου – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0 
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ασπρόπυργος 0-0 
Πάμισος – Καλαμάτα ΔΙΕΚΟΠΗ 
Μανδραϊκός – Παναρκαδικός 3-3 
ΑΟ Εικοσιμίας – Παναργειακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΕ Πελλάνας (17:30)