Sidebar

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Πλούσια η αγωνιστική δράση της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Ηρακλής - ΑΕ Σπάρτης
ΑΟ Τρίκαλα - ΝΠΣ Βόλος
Απόλλων Λάρισας - Αήττητος Σπάτων
ΓΣ Εργοτέλης 88 - Πλατανιάς
Παναχαϊκή - ΠΑΕ Καραϊσκάκης
Αιγινιακός - ΓΣ Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου - Κέρκυρα
ΑΟΧ Κισσαμικός - Ηρόδοτος 2-0 (24/11)

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Αετός Ορφανού

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Τρίγλιας – Άρης Παλαιοχωρίου

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Σούλι Παραμυθιάς
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας
Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας
Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πιερικός – Μετέωρα
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική – Παλαιόχωρα
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Γιούχτας – Επισκοπή
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός

Ρεπό: Ιωνικός

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός (12:30)
Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεϊκων
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός
Παλληνιακός – Πανμοβριακός

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός (12:00)
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου (12:00)
Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκί
Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Εικοσιμίας (11:00)
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός
ΑΟ Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – ΑΟ Υπάτου
Καλαμάτα – Αμβρυσσέας Διστόμου
Παναρκαδικός – Πάμισος