Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Ηρακλής – Σπάρτη 3-0
Τρίκαλα – Βόλος 0-1
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων 2-0
Εργοτέλης – Πλατανιάς 2-2
Παναχαϊκή – Α.Ε. Καραϊσκάκης 0-0
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας 1-3
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα 0-2
ΑΟΧ-Κισσαμικός – Ηρόδοτος 2-0 (24/11)


1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης 0-1
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός 1-0
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου 0-2
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-1
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου 1-0
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-3
Καβάλα – Αετός Ορφανού 1-0

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – Εδεσσαϊκός 0-4
Νίκη Αγκαθιάς – Μελιτέας Μελίτης 1-1
Ερμής Αμυνταίου – Βέροια 0-4
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 0-0
ΑΣ Γιαννιτσά – Αγροτικός Αστέρας 1-1
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1
ΠΟ Τρίγλιας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Σούλι Παραμυθιάς 3-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Μακεδονικός Σιάτιστας 2-1
Τηλυκράτης Λευκάδας – ΑΟ Φλωριάδας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-0
Κρόνος Αργυράδων – Γρεβενά Αεράτα 4-1
Θεσπρωτός – ΑΕ Λευκίμμης 1-1

Ρεπό: ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – Ολυμπιακός Βόλου 2-3
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αστέρας Ιτέας 1-4
Φωκικός – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-0
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-0
Πιερικός – ΑΣ Μετέωρα 1-1
Θησέας Αγριάς – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-1
ΑΟ Στυλίδας – ΓΣ Αλμυρού 0-1

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
Προοδευτική – Παλαιόχωρα 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός 0-2
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος 1-1
Γιούχτας – Επισκοπή 0-0
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός 0-1

Ρεπό: Ιωνικός

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

6ος όμιλος

Ιάλυσος – Αχαρναϊκός 2-1 (12:30)
Διαγόρας Ρόδου – Φοίβος Κρεμαστής 5-0
ΠΑΟ Βάρδας – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παναιγιάλειος – Διαγόρας Βραχνεϊκων 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανηλειακός 0-1
Παλληνιακός – Πανμοβριακός 4-1

Ρεπό: Νίκη Τραγανού

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

7ος όμιλος – 8η Αγωνιστική

Πανθηραϊκός – Χαραυγιακός 1-0 (12:00)
Καλλιθέα – Θύελλα Καμαρίου 0-0 (12:00)
Άγιοι Ανάργυροι – ΑΟ Χαλκίς 1-1
Απόλλων Ερέτριας – Αιολικός 0-0
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός 1-2
ΠΑΣ Κόρινθος – Αιγάλεω 1-3

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ

8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Εικοσιμίας 4-0 (11:00)
ΑΕ Ερμιονίδας – Παναργειακός 0-2
ΑΟ Κατασταρίου – Αστέρας Βλαχιώτη 3-1
Ένωση Λέρνας – ΑΟ Μανδραϊκός 0-0
Ασπρόπυργος – ΑΟ Υπάτου 1-0
Καλαμάτα – Αμβρυσσέας Διστόμου 3-0
Παναρκαδικός – Πάμισος 4-1

Δείτε αναλυτικά πατώντας εδώ