Sidebar

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Πλούσια είναι η αγωνιστική δράση της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Αναλυτικά:

Football League

Kαραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Κέρκυρα – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Σπάρτη – Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Πλατανιάς – ΑΟ Τρίκαλα 2-0 (1/12)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 2-2 (1/12)


1ος όμιλος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου


2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 (01/12)
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά


3ος όμιλος

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας


4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 (01/12)
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου


5ος όμιλος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
Ατσαλένιος – Γιούχτας
Ιωνικός – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας


6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-2 (01/12)
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος (13:00)
Πανηλειακός – Παλληνιακός
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής

 
7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος (12:00)
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας


8ος όμιλος

ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου (13:30)
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας