Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League 

Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας 0-1
Κέρκυρα – ΑΟΧ-Κισσαμικός 1-0
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή 1-1
Σπάρτη – Βόλος 1-3
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής 0-3
Ηρόδοτος – Εργοτέλης 1-0
Πλατανιάς – ΑΟ Τρίκαλα 2-0 (1/12)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου 2-2 (1/12)


1ος όμιλος

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
ΑΕ Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-0
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0


2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0 01/12 15:00)
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Βέροια – ΑΠΕ Λαγκαδά 2-1


3ος όμιλος

Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – ΑΕ Λευκίμμης 2-0
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης Λευκάδας 2-2
ΑΟ Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 α.α. (Έλλειψη γιατρού)

Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας


4ος όμιλος

Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 (01/12 15:00)
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 4-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πιερικός – ΑΟ Σελλάνων 0-0
ΑΣ Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Στυλίδας 1-1
ΓΣ Αλμυρού – Νίκη Βόλου 1-2


5ος όμιλος

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1
Εθνικός Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης 3-1

Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας


6ος όμιλος

Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας Ρόδου 0-01/12 12:45)
Διαγόρας Βραχνεϊκων – Ιάλυσος 0-0 (13:00)
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1
Φοίβος Κρεμαστής-ΠΑΟ Βάρδας (5/12 – 15:00)


7ος όμιλος

Θύελλα Καμαρίου – ΠΑΣ Κόρινθος 0-1 (12:00)
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2
ΑΟ Χαλκίς – Πανθηραϊκός 1-1
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0


8ος όμιλος

ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Κατασταρίου 0-1 (13:30)
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 2-4
Ασπρόπυργος – ΑΕ Ερμιονίδας 0-0
ΑΟ Υπάτου – Καλαμάτα 0-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναρκαδικός 2-0
Πάμισος Μεσσήνης – Ένωση Λέρνας 0-2
Παναργειακός – ΑΕ Πελλάνας 0-0