Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής (9/12) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Βόλος – Πλατανιάς 3-1
ΑΟΧ/Κισσαμικός – Αιγινιακός 2-3
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη 0-0
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη 0-0
Τρίκαλα – Ηρόδοτος 2-0
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας 0-0
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου 1-1
Εργοτέλης – Κέρκυρα 1-2 (8/12)


1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης 3-1
Ασπίδα Ξάνθης-Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-1
ΠΑΟ Κοσμίου-Νέστος Χρυσούπολης 0-3
Καβάλα-ΑΕ Καλαμπακίου 3-0
Εθνικός Σιδηροκάστρου-Πανσερραϊκός 0-4
Κεραυνός Πέρνης-Αλέξανδρος Κιλκίς 1-0
Άρης Αβάτου-Αετός Ορφανού 0-0 (8/12 – 15:00)


2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων-Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Μακεδονικός-ΑΣ Γιαννιτσά 1-0
Ερμής Αμυνταίου-Εδεσσαϊκος 0-8
ΠΟ Τρίγλιας-Αγροτικός Αστέρας 1-0
ΑΠΕ Λαγκαδά-Μελιτέας Μελίτης 5-0
Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Κυμίνων 3-1
Βέροια-Άρης Παλαιοχωρίου 2-0


3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφα-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 2-1
Κρόνος Αργυράδων-Θρίαμβος Σερβιανών 2-0
Τηλυκράτης-Ναυπακτιακός Αστέρας 0-1
ΑΕ Λευκίμμης-Μακεδονικός Σιάτιστα 5-1
Θεσπρωτός-Γρεβενά Αεράτα 4-0
Αχέρων Καναλακίου-ΑΟ Φλωριάδας 4-0

Ρεπό: Σούλι Παραμυθιάς


4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων-Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
Θησέας Αγριάς-Πιερικός 1-0
Φωκικός-Ολυμπιακός Βόλου 1-1
ΑΟ Στυλίδας-ΑΣ Μετέωρα 1-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Αστέρας Ιτέας 0-1
Νίκη Βόλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης 4-0
Απόλλων Μακρυχωρίου-ΓΣ Αλμυρός 1-0


5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά-Προοδευτική 0-1
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
Κερατσίνι-Ατσαλένιος 2-2
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-1
ΑΕ Νεάπολης-Επισκοπή 0-3
Ιωνικός-Εθνικός Πειραιά 1-1

Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας


6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου-ΠΑΟ Βάρδας 2-1 (8/12 – 14:00)
Παλληνιακός-Αστέρας Αμαλιάδας 1-0
Παναιγιάλειος-Πανηλειακός 2-2
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας 3-0
Ιάλυσος-Πανμοβριακός 2-1 (12:45)
Νίκη Τραγανού-Διαγόρας Βραχνέικων 1-1

Ρεπό: Φοίβος Κρεμαστής


7ος όμιλος – 10η αγωνιστική

Χαλκίδα-Χαραυγιακός 0-2
Ηλυσιακός-Αιγάλεω 2-1
Πανθηραϊκός-Αιολικός 2-2 (11:00)
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Καμαρίου 1-1
Άγιοι Ανάργυροι-Καλλιθέα 1-1
ΠΑΣ Κόρινθος-Απόλλων Ερέτριας 2-1


8ος όμιλος

Ερμιονίδα-ΑΕ Πελλάνας 0-0
Καλαμάτα-Ασπρόπυργος 1-0
ΑΟ Κατασταρίου-Παναργειακός 1-1
Παναρκαδικός-ΑΟ Υπάτου 2-1
Μανδραϊκός-ΑΟ Εικοσιμίας 3-0 (11:00)
Ένωση Λέρνας-Αμβρυσσέας Διστόμου 2-1
Αστέρας Βλαχιώτη-Πάμισος 1-0