Sidebar

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Τα παιχνίδια της Κυριακής

Πλούσια είναι η αγωνιστική δράση της Κυριακής σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας

Σάββατο 15/12
Ηρόδοτος – Βόλος 0-2
Δόξα Δράμας – Ηρακλής 2-0
Κέρκυρα – Τρίκαλα 1-1
Αιγινιακός – Εργοτέλης 1-0


1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 (15/12)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού


2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0 (15/12)
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά


3ος όμιλος

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφας
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θεσπρωτός
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας
Γρεβενά Αεράτα – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας


4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός


5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός 2-0 (15/12)
Παλαιόχωρα – Εθνικός
Επισκοπή – Ιωνικός
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης

Ρεπό: Προοδευτική


6ος όμιλος

Παλληνιακός – Διαγόρας 0-1 (15/12)
Πανηλειακός – Ιάλυσος
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεϊκων
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός (12:30)
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας


7ος όμιλος

Αιγάλεω – Χαραυγιακός
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός (12:00)
Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι
Αιολικός – Χαλκίδα
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός


8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Κατασταρίου 0-0 (15/12)
Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Παναργειακός – Μανδραϊκός
Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη
ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας
ΑΟ Εικοσιμίας – Πάμισος (13:30)