Sidebar

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Τα αποτελέσματα της Κυριακής

Δείτε συγκεντρωμένα τα σκορ των αναμετρήσεων της Κυριακής (16/12) σε Football League και Γ' Εθνική.

Football League

Σπάρτη – Πλατανιάς 0-0
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων 1-0
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή 0-0
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας 1-0

Σάββατο 15/12
Ηρόδοτος – Βόλος 0-2
Δόξα Δράμας – Ηρακλής 2-0
Κέρκυρα – Τρίκαλα 1-1
Αιγινιακός – Εργοτέλης 1-0


1ος όμιλος

Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 (15/12)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα 0-2
ΑΕ Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης 0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου 0-0
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού 1-1


2ος όμιλος

ΑΣ Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας 0-0 (15/12)
Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3
Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια 0-3
Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου 1-0
Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-1


3ος όμιλος

Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφας 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θεσπρωτός 1-1
Σούλι Παραμυθιάς – ΑΕ Λευκίμμης 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης Λευκάδας 0-1
Γρεβενά Αεράτα – ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου 0-3
Μακεδονικός Σιάτιστας – ΑΟ Φλωριάδας 4-0

Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας


4ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα – Νίκη Βόλου 0-2
Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 7-0
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου 2-1
Θησέας Αγριάς – ΑΟ Σελλάνων 1-0
Πιερικός – ΑΟ Στυλίδας 5-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός 0-0


5ος όμιλος

ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός 2-0 (15/12)
Παλαιόχωρα – Εθνικός 1-3
Επισκοπή – Ιωνικός 1-2
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι 1-0
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης (15:30)

Ρεπό: Προοδευτική


6ος όμιλος

Παλληνιακός – Διαγόρας 0-1 (15/12)
Πανηλειακός – Ιάλυσος 0-1 (12:00)
Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνεϊκων 1-0
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός 1-1 (12:30)
Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού 1-1
Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος 1-1

Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας


7ος όμιλος

Αιγάλεω – Χαραυγιακός 1-0
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός 1-1 (12:00)
ΠΑΣ Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι 0-0
Αιολικός – Χαλκίδα 1-0
Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος 1-1
Καλλιθέα – Πανθηραϊκός 0-0


8ος όμιλος

ΑΕ Πελλάνας – ΑΟ Κατασταρίου 0-0 (15/12)
Καλαμάτα – Ερμιονίδα 1-2
Παναργειακός – Μανδραϊκός 1-0
Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός 2-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Βλαχιώτη 2-3
ΑΟ Υπάτου – Ένωση Λέρνας 2-0
ΑΟ Εικοσιμίας – Πάμισος 0-2 (13:30)